• Specialių didmeninė L925B plikas pluošto lašas kabelio sujungimo užpakalis plikas pluošto mechaninė sudurti sudedamoji jungiamojo 5vnt / daug
  • Specialių didmeninė L925B plikas pluošto lašas kabelio sujungimo užpakalis plikas pluošto mechaninė sudurti sudedamoji jungiamojo 5vnt / daug
  • Specialių didmeninė L925B plikas pluošto lašas kabelio sujungimo užpakalis plikas pluošto mechaninė sudurti sudedamoji jungiamojo 5vnt / daug
  • Specialių didmeninė L925B plikas pluošto lašas kabelio sujungimo užpakalis plikas pluošto mechaninė sudurti sudedamoji jungiamojo 5vnt / daug
  • Specialių didmeninė L925B plikas pluošto lašas kabelio sujungimo užpakalis plikas pluošto mechaninė sudurti sudedamoji jungiamojo 5vnt / daug
  • Specialių didmeninė L925B plikas pluošto lašas kabelio sujungimo užpakalis plikas pluošto mechaninė sudurti sudedamoji jungiamojo 5vnt / daug

Specialių didmeninė L925B plikas pluošto lašas kabelio sujungimo užpakalis plikas pluošto mechaninė sudurti sudedamoji jungiamojo 5vnt / daug

Yra sandėlyje
SKU w9358
  • €6.59
  • €7.17

  • Prekės Pavadinimas: NoEnName_Null
  • Tipas: L925B Jungtis
  • Prašymas: Optinio pluošto jungtis
  • Lytis: Vyras
  • Modelio Numeris: L925B Jungtis

Panašūs produktai

3in1 Optinės Galios Matuoklis Vaizdo Gedimų Lokatorius Tinklo Kabelių Bandymo optinio pluošto testeris,1 mw 5km su LC adapteris

3 in1 Optinės Galios Matuoklis Vaizdo Gedimų Lokatorius Tinklo Kabelių Bandymo optinio pluošto testeris, 5km Vaizdo Gedimų Ieškiklis su skystųjų kristalų optinės galios matuoklis adapteris Bangos ilgių: 800-1700 Jungtis: FC / SC / ST Detektoriaus tipas: InGaAs Matavimo diapazonas: nuo -70 iki +3 Neapibrėžtumas: ± 5% Standartinės Bangos ilgis (nm): 850 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm, Ekrano rezoliucija:

  • €23.08
  • €28.85

50pcs LC UPC multimode om3 50/125 optinio pluošto galiuku

Rekomenduojami Produktai Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, bet klausimas, pls nedvejodami kreipkitės +86 15951880639 (WhatsApp) LC UPC multimode om3 50/125 optinio pluošto galiuku Optinio pluošto cw leidžia greitai, kad ryšių įrenginių srityje.Jie yra suprojektuoti, pagaminti ir išbandyti pagal protokolą ir veiklos diktuoja pramonės standartus, kurie atitiks jūsų griežčiausius

  • €21.43
  • €42.86

100VNT/Pak FTTH ESC250D SC/UPC Single-Mode SC/APC Optinio Pluošto Greita Jungtis SC PC, Embedded Tipas ESC250D SC Greita Jungtis

Savybės: 1. Jungtis struktūra, dizainas ir įranga, jungtis jungtis, rezervuota micro-lenkimo lieka nepakitęs; 2. Dviguba V formos griovelio, struktūra, dizainas, didelis stabilumas ir patikimumas pluošto ryšys; 3. Pagrindinė struktūra: priima normaliai uždaras lankstaus fiksavimo konstrukcijos, puikios optinės charakteristikos; 4. Taikomos iki 2,0 mm x 3.0 mm ir 2.0 mm x 1.6 mm lašas kabelis; 5.

  • €61.41
  • €72.24

Nemokamas Pristatymas SC Vyrų LC Moterų Optinio tinklo Adapteris SC-LC Hibridinis Optinis Adapteris

Rekomenduojami Produktai Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, daugiau nuolaidų prašome kreiptis +86 15951880639 (WhatsApp) LC/UPC(Moteris), kad SC/UPC(Male) hibridas adapteris yra idealus pasirinkimas optinio pluošto ryšio sistemos, pavyzdžiui, optinis keitiklis, vaizdo gedimų lokatorius ir optinės galios matuoklis.Ji patvirtina, kad technika, kuri apima įterptųjų fiberwith optinio pluošto

  • €8.57
  • €13.19

AUA 9 1 mw Lazerio Galia FTTH šviesolaidžio Optinės Galios Matuoklis Kabelių Testeris Nemokamas Pristatymas

Šio tipo Rankinės optinės galios matuoklis yra kompaktiškas ir lengvai naudojamas testavimo priemonė optinio pluošto tinklų, kuris gali būti naudojamas absoliutus optinės galios matavimus, taip pat santykinių nuostolių matavimus optinių skaidulų. Telekomunikacijų Priežiūros CCTV Priežiūros Išsamią kabelio statybos sistema Optiniai prietaisai mokslinių tyrimų ir plėtros Optinių ryšio

  • €15.65
  • €17.01

LC-LC 30M OM3 UPC Multimode Dvipusis 3.0 MM LSZH fiber optic patch cord Laidas 10M 25M 30M

Sveiki Siurprizas--> Spausk Follow Me gauti dar daugiau 1% nuolaida :D Patinka o _O SKELBIMAS: 1.Pirkėjas yra atsakingas už muitų ir vietos importo mokesčius ir pan.Kaina čia ne apima paskirties mokestį, pirkėjo pusėje. 2.Svarbu!!!Gerbiami Brazilija klientas, prašome palikti savo CPF ar CNPJ skaičius po užsakymo pateikimo. 3.Šalyse kaip Brazilija, Meksika: E - pakelio ir

  • €12.61
  • €24.73

10 Vnt/daug 1.0 Metrų LC UPC LC UPC 10Gbps OM3/ 40Gbps OM4 MM 50/125 Multi Mode Optinio Pluošto Pleistras Laido Dvipusis 2.0 mm

Optinio pluošto P atch Laido Simplex/Duplex Produkto Aprašymas Optinio pluošto P atch Laidas yra įdiegta jungtis tiek kabelio galą suprasti, optinio kelio aktyvų ryšį.Jis naudojamas pleistras laidą iš prietaiso, elektros instaliacijos sistemos.Jis yra su storu apsauginiu sluoksniu.Ir tai yra dažniausiai naudojamas ryšio tarp optinis siųstuvas-imtuvas ir gnybtų dėžutę.Jis yra taikomas

  • €23.03

PARLAMENTARAI M-4 Aukštos kokybės 3,5 mm 2 RCA Audio kabelis, 6N OFC HiFi 99.9997% 24K Aukso Padengtą Kištukas Garsiakalbio kabelis Nemokamas Pristatymas

PARLAMENTARAI M-4 Aukštos klasės 6N OFC HiFi 99.9997% 24K Aukso Padengtą Kištukas 3.5 mm, 2 RCA Garsiakalbio kabelį Aukščiausios Kokybės, Aukštos kokybės, Prieinamą kainą. Programos: Muzikos instrumentai, iPod, Walkman, mobilųjį telefoną, KOMPIUTERĮ arba MAC kompiuterio ausinių stiprintuvo, aktyvus garsiakalbiai, arba kiti elektroniniai maišymo įranga, Maišyklės. Savybės: Aukštųjų

  • €23.08

Plastikiniai potenciometras 1K 2K 5K 10K LP-20FB

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai?Daugiau dalių numeriai?Citata BOM?Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos. Dλkojame uώ SeeMe Technology Co., LTD Apmokėjimas: Deponavimo Paslaugas Jei jūs turite kokių nors klausimų apie mokėjimo,

  • €114.36
  • €127.07

SC/ APC 1x2 PLC Optinio tinklo Skirstytuvo Cassett Pluošto Optiniai Skirstytuvo arba ABS PLC Splitter Vienos rūšies 2.0 mm,SC FC LC ST Jungtis

Patarimai:Skirtingų tipų jungtys ir Galiuku ilgis gali būti teikiama pagal skirtingus klientų poreikius, pvz.: SC / UPC, SCAPC, FC / APC, FC / UPC, LC / APC, LC / UPC), VNT. / APC, ST / UPC ir kt.Stabilus ir patikimas veikimas, paprastas ir greitas montavimas. Savybės *Puikiai Mechaninė,Mažas Dydis *Didelis Patikimumas,Tolygiai padalinti šviesos šaltinis *Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai Poliarizacijos

  • €7.40
  • €8.70