• ŠARMINIO Eloik Elektrodai ALK-88 ALK-88A Sintezės Splicer Sujungimas Mašina Elektrodai
  • ŠARMINIO Eloik Elektrodai ALK-88 ALK-88A Sintezės Splicer Sujungimas Mašina Elektrodai
  • ŠARMINIO Eloik Elektrodai ALK-88 ALK-88A Sintezės Splicer Sujungimas Mašina Elektrodai
  • ŠARMINIO Eloik Elektrodai ALK-88 ALK-88A Sintezės Splicer Sujungimas Mašina Elektrodai
  • ŠARMINIO Eloik Elektrodai ALK-88 ALK-88A Sintezės Splicer Sujungimas Mašina Elektrodai
  • ŠARMINIO Eloik Elektrodai ALK-88 ALK-88A Sintezės Splicer Sujungimas Mašina Elektrodai

ŠARMINIO Eloik Elektrodai ALK-88 ALK-88A Sintezės Splicer Sujungimas Mašina Elektrodai

Yra sandėlyje
SKU w10134
  • €12.36

ŠARMINIO Eloik Elektrodai ALK-88 ALK-88A

Sintezės Splicer Sujungimas Mašina Elektrodai

  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Prekės Pavadinimas: VIJEI
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Panašūs produktai

Signalo Gaisro AI-8C Optinio Pluošto Suvirintojas Atnaujintas Fusion Splicer FTTH AI-8

Signalfire AI-8C, Optinių Skaidulų Suvirinimo Mašina Sintezės Splicer FTTH Sujungimas Mašina Garantinis aptarnavimas: Penkerių metų garantija, tačiau šios aplinkybės yra nepatenka į šios nuostatos taikymo sritį.Išskyrus cleaver, miller, apkabos, nuėmimo replės, pluošto laikikliai, baterijos, maitinimo adapteris ir kitas priemones, kurių gyvybė priklauso nuo naudojimo dažnumo ir naudoti

  • €693.59
  • €700.60

3in1 Optinės Galios Matuoklis Vaizdo Gedimų Lokatorius Tinklo Kabelių Bandymo optinio pluošto testeris,1 mw 5km su LC adapteris

3 in1 Optinės Galios Matuoklis Vaizdo Gedimų Lokatorius Tinklo Kabelių Bandymo optinio pluošto testeris, 5km Vaizdo Gedimų Ieškiklis su skystųjų kristalų optinės galios matuoklis adapteris Bangos ilgių: 800-1700 Jungtis: FC / SC / ST Detektoriaus tipas: InGaAs Matavimo diapazonas: nuo -70 iki +3 Neapibrėžtumas: ± 5% Standartinės Bangos ilgis (nm): 850 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm, Ekrano rezoliucija:

  • €23.08
  • €28.85

Nemokamas Pristatymas SC Vyrų LC Moterų Optinio tinklo Adapteris SC-LC Hibridinis Optinis Adapteris

Rekomenduojami Produktai Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, daugiau nuolaidų prašome kreiptis +86 15951880639 (WhatsApp) LC/UPC(Moteris), kad SC/UPC(Male) hibridas adapteris yra idealus pasirinkimas optinio pluošto ryšio sistemos, pavyzdžiui, optinis keitiklis, vaizdo gedimų lokatorius ir optinės galios matuoklis.Ji patvirtina, kad technika, kuri apima įterptųjų fiberwith optinio pluošto

  • €8.57
  • €13.19

100vnt DP vyrai moterys dulkių bžūp, "DisplayPort" TV Skaitmeninis HD sąsajos kabelis kompiuterio ekrano apsaugine danga nemokamas pristatymas

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 100vnt DP vyrai moterys dulkių bžūp, DisplayPort TV Skaitmeninis HD sąsajos kabelis kompiuterio ekrano apsaugine danga nemokamas pristatymas Pic parodyti:

  • €14.67

2packs Kimtech Optinio Pluošto Kimwipes Valymo Servetėlės 280pcs 1 dėžutė Optinio pluošto kimperly servetėlės ,dulkių popieriaus,ląstelienos cleaner

······Specifikacijos······ Kimtech Optinio Pluošto Kimwipes Valymo Servetėlės 280pcs 1 dėžutė Optinio pluošto kimperly servetėlės ,dulkių popieriaus,ląstelienos cleaner Naudojimas: Stiprybės 1.Ultra-low dulkes, nuvalyti sutaupyti daug laiko; 2.Plonasis popierius, nebraižo paviršiaus tamponą; 3.Veiksmingai apsaugo nuo statinio elektros ir dulkių susidarymo; 4.Geras, drėgnas

  • €9.89

10 Vnt/daug 1.0 Metrų LC UPC LC UPC 10Gbps OM3/ 40Gbps OM4 MM 50/125 Multi Mode Optinio Pluošto Pleistras Laido Dvipusis 2.0 mm

Optinio pluošto P atch Laido Simplex/Duplex Produkto Aprašymas Optinio pluošto P atch Laidas yra įdiegta jungtis tiek kabelio galą suprasti, optinio kelio aktyvų ryšį.Jis naudojamas pleistras laidą iš prietaiso, elektros instaliacijos sistemos.Jis yra su storu apsauginiu sluoksniu.Ir tai yra dažniausiai naudojamas ryšio tarp optinis siųstuvas-imtuvas ir gnybtų dėžutę.Jis yra taikomas

  • €23.03

MTP MPO Patch Kabelis OM4 Moterų 6 LC UPC Dvipusis 12 Pluošto Pleistras Laido MM Jumper Breakout Cable, Type A Ir B

MTP MPO Patch Kabelis OM4 Moterų 6 LC UPC Dvipusis 12 Pluošto Pleistras laidą 12 Branduolių Jumper OM4 Breakout Kabelis, A, B Tipo MPO Breakout cable, ekonomiškai efektyvi alternatyva daug laiko lauke nutraukimo, yra skirta didelio tankio pluošto taisomi pagal duomenų centrus, kuriuose reikia erdvės taupymo ir sumažinti kabelių valdymo bėdų.Jis yra optimizuotas 40G QSFP+ SR4 10G SFP+ SR, 100G QSFP

  • €18.13

PARLAMENTARAI M-4 Aukštos kokybės 3,5 mm 2 RCA Audio kabelis, 6N OFC HiFi 99.9997% 24K Aukso Padengtą Kištukas Garsiakalbio kabelis Nemokamas Pristatymas

PARLAMENTARAI M-4 Aukštos klasės 6N OFC HiFi 99.9997% 24K Aukso Padengtą Kištukas 3.5 mm, 2 RCA Garsiakalbio kabelį Aukščiausios Kokybės, Aukštos kokybės, Prieinamą kainą. Programos: Muzikos instrumentai, iPod, Walkman, mobilųjį telefoną, KOMPIUTERĮ arba MAC kompiuterio ausinių stiprintuvo, aktyvus garsiakalbiai, arba kiti elektroniniai maišymo įranga, Maišyklės. Savybės: Aukštųjų

  • €23.08

Plastikiniai potenciometras 1K 2K 5K 10K LP-20FB

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai?Daugiau dalių numeriai?Citata BOM?Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos. Dλkojame uώ SeeMe Technology Co., LTD Apmokėjimas: Deponavimo Paslaugas Jei jūs turite kokių nors klausimų apie mokėjimo,

  • €114.36
  • €127.07